parallax background
 
خانه خورشید

ارائه دهنده خدمات گسترده تعمیر، بازسازی بافت‌های فرسوده و دکوراسیون در کشور

چرا خانه خورشید؟

ما از پروژه‌های کوچک تا بزرگ را به دور از مقیاس آن از طراحی تا پیاده‌سازی(اجرای کامل) برای شما انجام می‌دهیم و البته همیشه سعی می‌کنیم بنابر بودجه و اقتصادی‌ترین هزینه برای شما آن را اجرا کنیم

بازسازی بافت فرسوده

خانه خورشید یکی از معدود مجموعه‌ها در زمینه بازسازی بافت فرسوده در جنوب کشور است که با استفاده از تجربیات گسترده، نیروی انسانی حرفه‌ای و تحصیل کرده همراه با مشارکت همکاران بین المللی اقدام به واردات و طراحی و پیاده‌سازی کامل پروژه‌ها می‌نماید.

خدمات مجموعه خانه خورشید:


طراحی و بازسازی بناهای فرسوده از جمله مسکونی، تجاری و اداری
طراحی نما: تمام کاربری‌های تجاری، اداری و مسکونی
طراحی و اجرا، بازسازی و نوسازی محیط‌های مسکونی، اداری و فروشگاهی
طراحی و اجرا محیط‌های اداری و محیط‌های کاری
اجرا و انتخاب تزئینات داخلی بطور مثال شیر آلات، سرامیک، مبلمان، چیدمان و ...


هموراه می‌توانید با ما تماس بگیرید و پرسش‌های خود را با کارشناسان خانه خورشید در میان بگذارید.
 
خانه خورشید

پیام آزمایشی دوم
25%

چارت

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

چت
پشتیبانی آنلاین با واتساپ