parallax background

با داشتن سال‌ها سابقه در زمینه دکوراسیون و نما، تجربه‌ای متفاوت و مدرن را برایتان رقم خواهیم زد.


نیروی انسانی متخصص و دانش‌آموخته در زمینه طراحی داخلی، نوسازی بافت فرسوده و نمای بیرونی ساختمان، با مشارکت همکاران بین‌المللی پروژه شما را در دست خواهند گرفت.


مشاوره رایگان


پیش از هر گونه تصمیم برای تغییر دکوراسیون، نمای داخلی، بازسازی و ساخت ساختمان‌تان پیشنهادهای مشاوران و متخصصان ما را بشنوید.

خانه خورشید

چرا بازسازی، طراحی نما و دکوراسیون داخلی اهمیت دارد؟

فضایی که در آن زندگی و یا کار می‌کنیم در انتقال حس مثبت به ما بسیار اثرگذار است. در گذشته توجه بسیاری به زیبایی شهر و یا ساختمان‌ها نمیشد اما در سال‌های اخیر بحث طراحی داخلی و خارجی به اندازه‌ای داغ شده که بهترین دانشگاه‌های دنیا، سهم بزرگی از دانشجویانشان مطلق به رشته‌های طراحی است. از همین دانشگاه‌ها دکوراتورهای بسیار مشهوری که هر کدام سبکی نو را خلق کرده، به دنیا معرفی شده‌اند. حرفه طراحی داخلی و خارجی ساختمان هیچ زمان کهنه و روزمره نخواهد شد چرا که هر روز افرادی هستند که با خلق آثاری متفاوت، سبکی جدید را به این صنعت می‌افزایند. با اینکه سال‌هاست کشورهای پیشرفته لزوم طراحی نما را درک کرده‌اند اما در کشورهایی همچون ایران چند سالی است که این حرفه رونق پیدا کرده است البته ناگفته نماند که اجداد ما در معماری، سبک‌های ارزشمندی را به دنیا ارائه کرده‌اند و همیشه معماری ایرانی محبوبیت ویژه‌ای در میان مهندسان معماری داشته است. با وجود بناها و ساختمان‌های قدیمی و زیبایی که در کشور ما موجود است نیاز به بازسازی آن‌ها به شدت احساس می‌شود. با بازطراحی این ساختمان‌ها ارزش و استفاده پیشین‌شان بازخواهد گشت همچنین چهره‌ای زیبا به شهر خواهند داد. در بازسازی بافت‌های قدیمی، می‌توان سبک کلاسیک را با سبک‌های مدرن تلفیق کرد و نمایی منحصر به فرد را به نمایش گذاشت، نمایی که هم جنبه زیبایی و هم راحتی و آسایش در آنها رعایت شود. بسته به سلیقه افراد سبک‌های مختلف معماری را می‌توان در داخل و خارج یک بنا به کار بست و با زیباتر شدن بناها حس تازگی را به شهر و ساکنین هدیه داد.

 
خانه خورشید

مجموعه‌ای کامل برای ایجاد تغییرات بزرگ در ساختمان


بازسازی ساختمان

خانه‌های قدیمی با وجود آن‌که حسی دلنشین و نوستالژی را به ساکنین منتقل می‌کنند اما راحتی و آسایشی که مورد انتظار همه ماست را ندارند. برای داشتن راحتی و حس دلچسب سکونت در این خانه‌های زیبا تنها راه آن تخریب نیست بلکه می‌توان با بازسازی ساختمان‌های قدیمی، هم از حس نوستالژی آن و هم از زندگی راحت در آنها بهره برد. خانه خورشید برای داشتن چنین خانه رویایی همراه شماست. ما با داشتن طراحان متخصص، طرحی دلباز و مدرن را بر روی ساختمان قدیمی شما پیاده خواهیم کرد. همچنین با برنامه‌ای زمان‌بندی شده، استفاده از مواد و مصالح مرغوب و هزینه‌ای مناسب، آسایش و زیبایی را برای شما و خانواده‌تان به ارمغان خواهیم آورد.

نوسازی نما ساختمان

نمای ساختمان شما همانند ظاهر شماست، اگر به مرتب بودن ظاهر خود اهمیت می‌دهید پس نسبت به نمای ساختمانی که در آن زندگی و یا کار می‌کنید نباید بی‌اهمیت باشید. به همان اندازه که طراحی داخلی یک ساختمان حائز اهمیت است داشتن ساختمانی با ظاهری زیبا نیز مهم است چرا که حس تازگی و انرژی‌های مثبت فراوانی را به سمت شما هدایت خواهد کرد. اگر نمای بیرونی ساختمان محل زندگی‌تان قدیمی است و جذابیتی که می‌خواهید را ندارد به فکر بازسازی آن باشید. حتی اگر صاحب کسب و کاری هستید، نمای بیرونی ساختمان باید نشان‌دهنده حرفه شما باشد و به همان اندازه حرفه‌ای به نظر آید. جنبه دیگری که خاص بودن نمای بیرونی دارد جذب عابران و برانگیختن کنجکاوی آنهاست پس برخورداری از نمایی که گویای حرفه شماست به نوعی جنبه تبلیغاتی نیز خواهد داشت.
با دگرگونی نمای بیرونی ساختمان، تازگی و جذابیت دوباره‌ای به روح ساختمان بخشید.

تغییر دکوراسیون

شاید کمی باورش سخت باشد اما چیدمان یا دکوراسیون داخلی منزل و یا محل کار در القا احساس و انرژی‌های مثبت اهمیت بالایی دارد. در کشورهای مدرن بسیاری افراد پیش از جا به جایی به مکانی جدید، ابتدا مهندسین طراحی داخلی را به کار می‌گیرند تا چیدمانی اصولی را پیاده سازند. دکوراسیونی که نور و فضای کافی را برای ساکنین به همراه داشته باشد.
اگر به جزئیات اهمیت می‌دهید و می‌خواهید از تمامی فضاهای داخلی ساختمان به خوبی استفاده شود، دکوراسیون داخلی را فراموش نکنید. طراحان داخلی خانه خورشید با در نظر داشتن فضای شما، طرحی را اجرا و پیاده‌سازی می‌کنند که از اصول دکوراسیون داخلی تبعیت کرده ضمن آن که با طراحی مناسب، این امکان را خواهید داشت تا نهایت استفاده را از فضای داخلی خود داشته باشید.

طراحی و بازسازی فضای سبز

دنیا رو به جلو در حرکت است و روزی نیست که چیز جدیدی به این دنیا اضافه نشود. در این میان، ظاهر دنیا نیز روز به روز در حال دگرگونی است.
بی‌اهمیت بودن به فضایی که در آن زندگی و یا کار می‌کنیم یکی از چیزهایی است که دیگر منسوخ شده و همه در تلاشند تا محیطی چشم‌نواز و دل‌انگیز خلق کنند. اگر فضای اطراف ساختمان محل زندگی یا کارتان زیبا نیست، یا اگر طراحی فضای اطراف شما منطبق با سلیقه‌تان نیست نگران نباشید، این کار تخصص ماست. طراحی فضای سبز و فضای اطراف ساختمان، یکی دیگر از کارهایی است که در خانه خورشید انجام می‌شود. مهندسان فضای سبز به بهترین و مدرن‌ترین شکل فضایی منحصر به فرد را برای شما خلق خواهند کرد.

چت
پشتیبانی آنلاین با واتساپ